17 marca 2019r. - II Niedziela Wielkiego Postu

Msze św. w Jarszewie tygodniu w poniedziałek, środa i piątek o 17.00.

Jutro, o 17.00, Msza św. zbiorowa za zmarłych polecanych co miesiąc.

19 marca we wtorek obchodzić będziemy uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.

Nabożeństwa Drogi Krzyżowej o 17.00:
- wtorek, Rekowo
- czwartek, Sibin
- piątek, Jarszewo

Droga krzyżowa dla wszystkich dzieci w środę o 16.30

"Gorzkie Żale" w Jarszewie w niedziele o 10.15 przed Mszą św.

Tegoroczne rekolekcje wielkopostne rozpoczną się w naszej parafii w IV Niedzielę Wielkiego Postu, czyli od 31 marca i potrwają do środy 3 kwietnia. Nasze modlitewne skupienie poprowadzi ks. Mariusz Bator, proboszcz z Kani. Zapraszam do udziału w tych wielkopostnych ćwiczeniach duchowych.

Serdecznie dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty pani Barbarze Kamińskiej, Krystynie Kmita oraz Adamowi Dziedzic. Za dwa tygodnie prosimy kolejne chętne osoby z Miłachowa. Dziękujemy wam za tę posługę i troskę o parafialny kościół.

Dziś zbiórka ofiar do puszek na wsparcie Dzieła Pomocy "Ad Gentes". Jest to doroczna pomoc dla polskich misjonarzy pracujących na misjach w kilkudziesięciu krajach świata.

Niech błogosławieństwo Boże, które teraz przyjmiemy, otworzy nas na działanie Boga w naszym życiu. Dostrzeżmy Boga w naszej pokutnej codzienności i powierzajmy Panu to, co nas trapi i niepokoi, ale też i to, co nas raduje.