16 czerwca 2019r. – Trójcy Świętej

Msza św. w Jarszewie w tygodniu, w poniedziałek, w środę i w piątek o 18.00.

„Nabożeństwa Czerwcowe” poświęcone Sercu Jezusa wraz z rozpoczęciem Mszy św. o 18.00.

Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla wszystkich dzieci, rodziców, nauczycieli w środę o 8.00.

Spowiedź na zakończenie roku szkolnego będzie w poniedziałek o 17.30.

Wszystkim życzę dobrych, udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Modlitwa różańcowa w Jarszewie w środy o 17.30.

W Boże Ciało Msza św. w Sibinie i procesja wokół kościoła o 9.00.

W Jarszewie uroczystość rozpocznie się Mszą św. o 11.00 w kościele,

a po Mszy św. procesja do czterech ołtarzy. Zakończenie procesji w kościele odśpiewaniem hymnu Ciebie Boga wysławiamy i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem na cztery strony świata.

Zapraszam wspólnotę parafialną do uczestnictwa w świętowaniu święta Bożego Ciała. Proszę parafian o przygotowanie ołtarzy:

Jarszewo – przy straży, Rzewnowo – przy domu państwa Słodkowskich i Kozioł, Dusin – przy domu państwa Idzików, Rekowo – przy bocznych drzwiach kościoła.

Zapraszamy wszystkie chętne dziewczynki od najmłodszych do sypania kwiatów w czasie procesji. Próba sypania we środę po Mszy św.

Za tydzień po każdej Mszy św. odbędzie się zbiórka ofiar do puszek wspomagające dzieło pomocy CARITAS. Celem zbiórki jest wsparcie letnich kolonii.

Idziemy obdarzeni błogosławieństwem Ojca i Syna i Ducha Świętego, by zawsze i wszędzie dawać wyraz swej wiary i mieć łączność z Bogiem, który nas stworzył, zbawił i uświęca w drodze do pełni życia i szczęścia.