11 sierpnia 2019r. - XIX Niedziela Zwykła

Msze św. w Jarszewie w tym tygodniu w poniedziałek, środę i piątek o 18.00.

Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w piątek.

Modlitwa różańcowa i nowenna w środę o 17.30.

Uroczystość Wniebowzięcia NMP, zwana tradycyjnie Matki Bożej Zielnej w czwartek. Jest to też święto Wojska Polskiego. Msze święte według porządku niedzielnego: 9.00 Sibin, 10.30 Jarszewo, 12.00 Rekowo. W czasie Mszy świętych obrzęd poświęcenia naręczy kwiatów, ziół, zbóż i owoców.

Dziękujemy za ofiary na kwiaty i posprzątanie kościoła rodzinie Kropiowskich i Rojek. Za dwa tygodnie prosimy o pomoc rodzinę Kalinowskich i Saletra. Dziękujemy wam za tę posługę i troskę o kościół.

Zapowiedzi przedślubne:

Klaudia Majcher, zam. Jarszewo i Paweł Szlendak, zam. Kamień

Szukajmy, tego co najważniejsze, tego co jest w górze, nie tego co na ziemi – zmienne i ulotne, a na pewno Bóg zatroszczy się wtedy o to co nam jest potrzebne. Niech Jego obecność i błogosławieństwo będzie dla nas drogowskazem w drodze do wiecznej Ojczyzny.